Display Widgets v2.04 - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Front
sv: Framsida

en: Archives
sv: Arkiv

en: Single Post
sv: Enskilt inlägg

en: Search
sv: Sökresultat

en: Pages
sv: Sidor

en: Categories
sv: Kategorier

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: Comma Separated list of IDs of posts not listed above
sv: Kommaseparerad lista med ID för inlägg som inte nämnts ovan

en: Custom Post Types
sv: Innehållstyper (Custom Post Types)

en: Taxonomies
sv: Taxonomier

en: Languages
sv: Språk

en: Show Widget for:
sv: Visa Widget för:

en: Everyone
sv: Alla

en: Logged-out users
sv: Icke inloggade användare

en: Logged-in users
sv: Inloggade användare

en: Hide on checked pages
sv: Dölj på markerade sidor

en: Show on checked pages
sv: Visa på markerade sidor

en: Custom Post Type Archives
sv: Custom Post Type arkiv

en: Archive
sv: Arkiv
