Display Widgets v2.04 - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Show Widget for:
ru: Кому показывать виджет:

en: Everyone
ru: Всем

en: Logged-out users
ru: Не вошедшим

en: Logged-in users
ru: Вошедшим

en: Hide on checked pages
ru: Скрыть на выбранных страницах

en: Show on checked pages
ru: Показать на выбранных страницах

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: Pages
ru: Страницы

en: Custom Post Types
ru: Записи произвольных типов

en: Custom Post Type Archives
ru: Произвольные типы записей архивов

en: Archive
ru: Архивы

en: Categories
ru: Категории

en: Taxonomies
ru: Таксономии

en: Languages
ru: Языки

en: Comma Separated list of IDs of posts not listed above
ru: Разделенный запятыми список ID записей не перечисленных выше

en: Front
ru: Главная

en: Blog
ru: Блог

en: Archives
ru: Архивы

en: Single Post
ru: Отдельная Запись

en: Search
ru: Поиск
