Display Widgets v2.04 - en to es_ES translation catalogue (18 entries)

en: Pages
es_ES: Páginas

en: Categories
es_ES: Categorias

en: Miscellaneous
es_ES: Variados

en: Archives
es_ES: Arquivos

en: Single Post
es_ES: Post Único

en: Search
es_ES: Pesquisa

en: Custom Post Types
es_ES: Tipos de Posts Customizados

en: Comma Separated list of IDs of posts not listed above
es_ES: separe a lista

en: Languages
es_ES: Traduções

en: Show Widget for:
es_ES: Mostrar este Widget para:

en: Everyone
es_ES: Todos

en: Logged-out users
es_ES: Usuários deslogados

en: Logged-in users
es_ES: Usuários logados

en: Hide on checked pages
es_ES: Esconder nas páignas marcadas

en: Show on checked pages
es_ES: Exibir nas páginas marcadas

en: Custom Post Type Archives
es_ES: Arquivos de Tipos de Posts Customizados

en: Archive
es_ES: Arquivo

en: All Categories
es_ES: Todas as Categorias
