Display Widgets v2.04 - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Front
pl: Główna

en: Archives
pl: Archiwa (wszystkie)

en: Single Post
pl: Pojedynczy post

en: Search
pl: Szukaj

en: Miscellaneous
pl: Strony systemowe

en: Pages
pl: Strony (Pages)

en: Custom Post Types
pl: Własne typy wpisów (pojedynczy post)

en: Categories
pl: Kategorie

en: Taxonomies
pl: Własne taksonomie

en: Languages
pl: Języki

en: Comma Separated list of IDs of posts not listed above
pl: Lista stron oddzielona przecinkami nie wymienionych powyżej

en: Show Widget for:
pl: Pokaż widget

en: Everyone
pl: Wszystkim

en: Logged-out users
pl: Tylko niezalogowanym

en: Logged-in users
pl: Tylko zalogowanym

en: Hide on checked pages
pl: Ukryj na zaznaczonych

en: Show on checked pages
pl: Pokaż na zaznaczonych

en: Custom Post Type Archives
pl: Archiwa własnych typów wpisów

en: Archive
pl: Archiwum
