Display Widgets v2.04 - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Front
nl: Voorpagina

en: Archives
nl: Archieven

en: Single Post
nl: Enkel Bericht

en: Search
nl: Zoeken

en: Pages
nl: Pagina's

en: Categories
nl: Categorieën

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Comma Separated list of IDs of posts not listed above
nl: Met komma gescheiden lijst van bericht ID's welke niet boven genoemd zijn

en: Custom Post Types
nl: Berichtvarianten

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: Languages
nl: Talen

en: Show Widget for:
nl: Toon Widget voor:

en: Everyone
nl: Iedereen

en: Logged-out users
nl: Afgemelde gebruikers

en: Logged-in users
nl: Aangemelde gebruikers

en: Hide on checked pages
nl: Verbergen op geselecteerde pagina's

en: Show on checked pages
nl: Toon op geselecteerde pagina's

en: Custom Post Type Archives
nl: Custom Post Type Archief

en: Archive
nl: Archief
