Display Widgets v2.04 - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Archives
it: Archivi

en: Single Post
it: Singolo Post

en: Search
it: Cerca

en: Pages
it: Pagine

en: Categories
it: Categorie

en: Miscellaneous
it: Miscellaneo

en: Comma Separated list of IDs of posts not listed above
it: Lista degli ID dei post Separati da Virgola non indicati sopra

en: Custom Post Types
it: Custom Post

en: Taxonomies
it: Tassonomie

en: Languages
it: Lingue
