Display Widgets v2.04 - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Single Post
fr: Billet

en: Search
fr: Recherche

en: Miscellaneous
fr: Divers

en: Comma Separated list of IDs of posts not listed above
fr: Id des billets séparés par une virgule qui ne figurent pas ci-dessus

en: Custom Post Types
fr: Champs personnalisés des billets

en: Languages
fr: Langues

en: Show Widget for:
fr: Afficher le widget pour:

en: Everyone
fr: Tout le monde

en: Logged-out users
fr: Utilisateurs déconnectés

en: Logged-in users
fr: Utilisateurs connectés

en: Hide on checked pages
fr: Masquer sur les pages cochées

en: Show on checked pages
fr: Afficher sur les pages cochées
