Display Widgets v2.0 - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Front
fi: Etusivu

en: Blog
fi: Blogi

en: Archives
fi: Arkistot

en: Single Post
fi: Yksittäinen artikkeli

en: Search
fi: Hakutulokset

en: Pages
fi: Sivut

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Miscellaneous
fi: Sekalaiset

en: Page
fi: Sivu

en: Comma Separated list of IDs of posts not listed above
fi: Pilkuilla eroteltu lista artikkelitunnuksista (Post ID) jotka ei ole listattu ylhäällä

en: Custom Post Types
fi: Sisältötyypit (Custom Post Types)

en: Taxonomies
fi: Taksonomiat

en: Languages
fi: Kielet

en: Show Widget for:
fi: Näytä vimpain:

en: Everyone
fi: Kaikille

en: Logged-out users
fi: Uloskirjautuneille käyttäjille

en: Logged-in users
fi: Kirjautuneille käyttäjille

en: Hide on checked pages
fi: Piilota merkityillä sivuilla

en: Show on checked pages
fi: Näytä merkityillä sivuilla

en: Custom Post Type Archives
fi: Custom Post Type arkistot

en: Archive
fi: Arkisto
