Display Widgets v2.04 - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Miscellaneous
de: Verschiedenes

en: Comma Separated list of IDs of posts not listed above
de: Kommagetrennte Liste mit IDs von Einträgen, die hier nicht gelistet werden

en: Custom Post Types
de: Inhaltstypen (Custom Post Types)

en: Taxonomies
de: Taxonomien

en: Languages
de: Sprachen

en: Show Widget for:
de: Zeige Widget für:

en: Everyone
de: Alle Besucher/innen

en: Logged-out users
de: Abgemeldete Benutzer/innen

en: Logged-in users
de: Angemeldete Benutzer/innen

en: Hide on checked pages
de: Nicht anzeigen auf ausgewählten Seiten

en: Show on checked pages
de: Anzeigen auf ausgewählten Seiten

en: Custom Post Type Archives
de: Archive von Inhaltstypen (Custom Post Types)

en: Archive
de: Archiv
