Display Widgets v2.0 - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Front
ar: الرئيسية

en: Blog
ar: المدونة

en: Archives
ar: الأرشيفات

en: Single Post
ar: مقال واحد

en: Search
ar: البحث

en: Pages
ar: الصفحات

en: Categories
ar: الأقسام

en: Miscellaneous
ar: متنوع

en: Page
ar: الصفحة

en: Comma Separated list of IDs of posts not listed above
ar: لائحة مفصولة بفواصل لمعرفات المقالات الغير مدرجة أعلاه

en: Custom Post Types
ar: أنواع المقالات المخصصة

en: Taxonomies
ar: التصنيفات

en: Languages
ar: اللغات

en: Show Widget for:
ar: إظهار المربع الجانبي لـ:

en: Everyone
ar: أي أحد

en: Logged-out users
ar: المستخدمون غير المسجلين

en: Logged-in users
ar: المستخدمون المسجلون

en: Hide on checked pages
ar: الإخفاء في الصفحات المعلمة

en: Show on checked pages
ar: الإظهار في الصفحات المعلمة

en: Custom Post Type Archives
ar: أرشيفات أنواع المقالات المخصصة

en: Archive
ar: الأرشيف
